poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Sanah
Fot, Augustyński/commons.wikimedia.org

Sanah z nowym albumem “Bankiet u sanah”

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Na początku grudnia miała miejsce premiera albumu “Bankiet u sanah”. To muzyczne wydarzenie, jakiego Polska jeszcze nie widziała. Sanah, uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych artystek, nie tylko podbiją serca fanów swoją muzyką, ale także wprowadza nową jakość w świecie koncertów.

W trakcie 14 występów artystki publiczność miała okazję uczestniczyć w prawdziwej uczcie muzycznej. Sanah postawiła na połączenie wyjątkowej talentu artystycznego z najnowocześniejszą technologią. Szczególnym punktem trasy było wykorzystanie immersyjnego systemu nagłośnieniowego L-ISA – innowacyjnej technologii stworzonej przez L-Acoustics, która pozwala na całkowite zanurzenie się w dźwięku. To więcej niż koncert – to doświadczenie dźwiękowe, które przybliża słuchacza do samej istoty muzyki.

System L-ISA umożliwia precyzyjną lokalizację dźwięku, sprawiając, że słuchacz jest bardziej zaangażowany w odbiór muzyki niż kiedykolwiek wcześniej. Sanah jako pierwsza polska artystka postanowiła skorzystać z tej technologii, co stanowi kolejny krok w przód w polskim przemyśle muzycznym.

Na scenie artystkę wsparła imponująca Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra. Towarzyszył im także 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir AD Libitum. Razem stworzyli muzyczne aranżacje utworów sanah, które zostały opracowane przez dr hab. szt. Rafała Rozmusa. To unikalne podejście do prezentacji utworów, które zyskało uznanie krytyków i publiczności.

źródło: polskaplyta-polskamuzyka.pl

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist