aktywność
Fot, Milena Stawikowska

Postawili na aktywność (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Aktywne Obywatelskie Leszno to czas spotkań i integracji. Oprócz różnorodnych drzwi otwartych czy inicjatyw możemy znaleźć też rozrywkę dla dorosłych i tych nieco młodszych mieszkańców miasta.

W niedzielne popołudnie w Lesznie panowała niezwykła atmosfera aktywności. Już od godziny 12:00 na leszczyńskim rynku mieliśmy okazję obserwować pokazy ulicznego breakdance, w których trzyosobowe jury oceniało zmagania najmłodszych uczestników. O godzinie 15:00 Stowarzyszenie Dzieciom Niepełnosprawnym, we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 13 zorganizowało piknik integracyjny.

W programie znajdowało się wiele atrakcji, takich jak słodki poczęstunek, kiełbaski z grilla, zajęcia z animatorem oraz pokaz filmu w auli szkoły. Głównym celem tego wydarzenia była wspólna integracja, jak podkreśliła członkini stowarzyszenia. To jedna ze świeższych akcji organizowanych przez nowy zarząd Stowarzyszenia Dzieciom Niepełnosprawnym. 

To nie koniec działań związanych z inicjatywą Aktywnego Obywatelskiego Leszna, a więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie.

Fot. Milena Stawikowska

Zobacz też:

Add New Playlist