sobota 27 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Poloniści zaczęli sezon od wygranej (FOTO)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Swój pierwszy mecz nowego sezonu mają za sobą koszykarze Royal Polonii 1912 Leszno. Podopieczni trenera Jędrzeja Jankowiaka zwyciężyli Rawię Rawag Rawicz 84:46.

W niedzielnym meczu emocje trzymały kibiców tylko w pierwszej połowie. Do przerwy obie ekipy dzieliło jedynie sześć “oczek”. Dopiero po zmianie stron na parkiecie było widać różnicę pomiędzy obiema ekipami.

Podopieczni Jędrzeja Jankowiaka po przerwie kompletnie zdominowali gospodarzy. W ciągu 20 minut zdobyli 48 punktów, co przy zaledwie 16 “oczkach” miejscowych w pełnie oddaje przebieg trzeciej i czwartej kwarty.