Pewne zwycięstwo KS Futsal Leszno (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

KS Futsal Leszno zwyciężyło spotkanie u siebie z Jagiellonią Białystok 8:3. Nie zabrakło pięknych bramek oraz widowiskowych akcji.

GI Malepszy Arth Soft Leszno wygrało zacięte spotkanie z Jagiellonią Białystok. Cały mecz owocował w wiele pięknych akcji oraz bramek. Jedną z nich był udany strzał z połowy boiska Daniela Gallego Garcia.

Na początku meczu obie drużyny często wymieniały się akcjami zaczepnymi pod bramką przeciwnika. Jednakże piłka pierwszy raz wpadła do siatki po samobójczym golu leszczyńskiej ekipy. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź, ponieważ do końca pierwszej części spotkania podopieczni Tomasza Trznadla prowadzili już 2:1 po trafieniach Jakuba Kąkola oraz Rajmunda Siecli.

Druga połowa meczu przebiegała pod dyktando miejscowych. Zespół zdobył aż sześć bramek, z czego m.in. jedną samobójczą, a drugą z rzutu karnego. Dodatkowo pomiędzy przerwami swoje występy prezentowały grupy ze szkoły tańca Funky Flava.

Hat-trick na swoje konto zapisał Jakub Kąkol. Przez to spotkanie GI Malepszy Arth Soft Leszno awansowało na drugie miejsce tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Kolejny mecz na hali Trapez odbędzie się 15 listopada z Legią Warszawa.