Magia świąt ponownie zawitała do Leszna. Tradycyjnie na początku grudnia przystrojono miejską choinkę przy stadionie im. Alfreda Smoczyka.
Na zaproszenie leszczyńskiego NGO odpowiedziano już po raz ósmy. Przystrojona własnoręcznie dekorowanymi bombkami choinka stoi przy leszczyńskim sztucznym lodowisku. W piątkowe popołudnie przedszkolaki, uczniowie szkół i mieszkańcy wprowadzali świąteczną atmosferę do miasta.
Temperatura nie zewnątrz nie przekraczała zera, jednak nie miało to żadnego znaczenia. Na miejscu czekał Święty Mikołaj wraz ze swoją ekipą. Całość wzbogaciły występy artystyczne i taneczne.
To nie koniec bożonarodzeniowych wrażeń w ten weekend. Od piątku do niedzieli w Lesznie na rynku odbywać się będzie Jarmark Świętego Mikołaja, gdzie również rozbłysła choinka. Już niedługo fotorelacja z tego wydarzenia.
- Unia Leszno pokonała Stal. Było nerwowo i gorąco, lecz udało się
- Studenci zorganizowali turniej piłkarski dla młodzieży (zdjęcia)
- Grad bramek w Trapezie. Leszczynianie wygrywają derby (zdjęcia)
- To historyczne chwile! Miliony dla dzieci. Strażak z Bukówca Górnego goli głowę
- Bracia Pawliccy na podium turnieju w Niemczech. Pewny awans do SEC Challenge






