piątek 18 października 2024

Leszczynianie wygrywają po zaciętej walce

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

GI Malepszy Arth Leszno zwyciężyło wymagające spotkanie z We-Met Kamienica Królewska 4:3. W Hali Trapez nie brakowało emocji i pięknych bramek.

Mecz otwarli goście, po minucie spędzonej na parkiecie Hali Trapez do bramki Leszczynian trafił Dominik Ostrak. Na zmianę wyniku długo nie musieliśmy czekać, ponieważ najpierw Adrian Skrzypek, a po chwili Kacper Konopacki zdobyli celne trafienia na konto KS Futsal Leszno. Jednakże futsaliści z Kamienicy Królewskiej przed końcem pierwszej części spotkania wyrównali na 2:2.

Druga połowa owocowała w trzy trafienia do bramki. Ostatecznie po bramce Gallego oraz Betowskiego starcie zakończyło się korzystnie dla Leszczynian, który zwyciężyli 4:3. Kolejne spotkanie ligowe zawodnicy z Leszna rozegrają na wyjeździe z Piastem Gliwice w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00.