poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Fot. Kacper Gimziński
Fot. Kacper Gimziński

Kwiat Jabłoni zagra swój hit na Orange Warsaw Festival!

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, serca miłośników muzyki zaczynają szybciej bić. To nie tylko zwiastun lata, ale również zapowiedź nadchodzących festiwali i wydarzeń muzycznych, które rozpalą letnią atmosferę. Wśród nich jednym z najbardziej wyczekiwanych jest Orange Warsaw Festival, który już 7 czerwca otworzy swoje podwoje dla fanów muzyki z całego kraju.

W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkową mieszankę talentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jednym z artystów, którego występ na scenie głównej z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem, jest zespół Kwiat Jabłoni. Ta folk-popowa formacja, założona przez Kasię i Jacka Sienkiewiczów, zyskała ogromną popularność w ciągu ostatnich lat nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

Video: Youtube.com

Od czasu debiutanckiego albumu zatytułowanego “Niemożliwe”, wydanego w 2019 roku, Kwiat Jabłoni konsekwentnie zdobywa uznanie publiczności swoimi chwytliwymi melodiami i oryginalnym brzmieniem. Ich przeboje, takie jak “Dziś późno pójdę spać”, “Kto powie mi jak” czy “Pochodnia” (nagrany wspólnie z zespołem T.Love), szybko stały się hymnami młodego pokolenia.

“Wolne Serca”

Nie tylko muzyka jest domeną Kwiatu Jabłoni. Zespół aktywnie angażuje się w działalność społeczną, czego dowodem jest ich projekt “Wolne serca”, powstały we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Za ten właśnie projekt zostali dwukrotnie nominowani do prestiżowych nagród Fryderyków.

Rok 2023 okazał się być kolejnym etapem w karierze zespołu, gdy światło dzienne ujrzał ich trzeci album zatytułowany “Pokaz slajdów”. Premiera płyty przyniosła im natychmiastowy sukces, a album zdobył status złotej i platynowej płyty. To kolejne potwierdzenie, że twórczość Kwiatu Jabłoni jest nie tylko doceniana, ale również uwielbiana przez fanów.

Już 7 czerwca, podczas Orange Warsaw Festival, miłośnicy muzyki będą mieli okazję poczuć niesamowitą energię i autentyczność Kwiatu Jabłoni na żywo. Niezapomniane przeżycia i niezwykłe emocje są już na wyciągnięcie ręki. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Video: Youtube.com

Bilety na Orange Warsaw Festival są dostępne online, więc wszyscy, którzy chcą być częścią tego muzycznego święta, powinni się pospieszyć. Letnia przygoda pełna muzyki, dobrej zabawy i niepowtarzalnej atmosfery już czeka!

Add New Playlist