poniedziałek 22 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
poniedziałek 22 lipca 2024
Michała
Fot. Wojciech Pędzich/commons.wikimedia.org

Koncert Michała Wiśniewskiego w Lesznie. Po bilety trzeba się spieszyć

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Michał Wiśniewski, polski wokalista i lider zespołu Ich Troje, powraca na scenę muzyczną i przygotowuje się do akustycznego koncertu, który odbędzie się w październiku w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie.

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej znanych postaci na polskiej scenie muzycznej. Ogromną popularność zdobył jako lider zespołu Ich Troje, dzięki swojemu charyzmatycznemu głosowi i energicznym piosenkom. W 2006 roku rozpoczął karierę solową, lecz w 2019 roku powrócił do grupy. Teraz, wraz z wokalistką Anią Świątczak, objeżdża kraj z koncertami akustycznymi.

Koncert w Lesznie obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem dla fanów. Bilety na to wydarzenie są już prawie wyprzedane, pomimo ich wysokich cen. Organizatorzy przygotowali różne opcje, które oferują coś więcej niż tylko możliwość usłyszenia utworów ze sceny.

Wysokie ceny biletów?

Bilet normalny, kosztujący 119 złotych, zapewnia fanom miejsce na widowni, gdzie będą mogli cieszyć się występem Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. To podstawowa opcja dla tych, którzy chcą skupić się głównie na muzyce i atmosferze koncertu. Dla bardziej zagorzałych fanów dostępny jest bilet VIP Backstage Pass za 199 złotych. Dzięki niemu będzie można spotkać się z Michałem Wiśniewskim osobiście po koncercie i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Najbardziej ekskluzywną opcją jest bilet Sponsor, który kosztuje 499 złotych. Chociaż może to być dość wysoka cena, to pakiet ten oferuje wiele dodatkowych atrakcji. Osoby, które wykupią ten bilet, będą miały okazję wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem, co pozwoli im zobaczyć kulisy przygotowań do występu. Po zakończeniu wydarzenia, posiadacze biletów Sponsor będą mogli spotkać się osobiście z Michałem Wiśniewskim i zrobić sobie z nim zdjęcie. Dodatkowo otrzymają płytę z autografem artysty.

Co ciekawe, bilety na koncert Michała Wiśniewskiego sprzedają się jak świeże bułeczki. Zainteresowanie wydarzeniem jest spore, a większość z nich już została wyprzedana. Wejściówki można zakupić m.in. TUTAJ.

Fot. Wojciech Pędzich/commons.wikimedia.org

Zobacz też:

Add New Playlist