Pod koniec lutego 2024 roku mieszkańcy Leszna będą mieli powód do radości. Na ten czas zaplanowano otwarcie Galerii Goplana. Nowoczesny obiekt będzie miał powierzchnię około 9 tysięcy metrów kwadratowych. Poznaliśmy pierwsze marki, które znajdą się wśród najemców.
Galeria Goplana zawierać będzie 25 punktów handlowych. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Jak poinformował portal investmap.pl, pierwsze lokale zostaną przekazane najemcom już w listopadzie bieżącego roku.
– Wśród najemców znajdziemy znane marki takie jak Half Price, Biedronka, Just Gym, CCC, Pepco, Rossman, Sinsay, Apart, Tabak, Świat Książki oraz Plus GSM. W obiekcie znajdzie się także perfumeria oraz szeroka oferta gastronomiczna i kawiarniana – czytamy na łamach investmap.pl.
Galeria Goplana nie tylko wzbogaci ofertę handlowo-usługową Leszna, ale także stanie się miejscem do zakupów i spotkań dla odwiedzających centrum. Dostępny będzie również parking podziemny, który pomieści 350 samochodów z wjazdem od strony ulic Dąbrowskiego oraz Niepodległości. Leszno wkrótce zyska nowy, nowoczesny obiekt, który stanie się miejscem odwiedzin jego mieszkańców.
Tak wyglądała budowa galerii jeszcze pół roku temu:
źródło: investmap.pl
- Adrian Gomólski w sztabie Unii Leszno. Będzie szkolił młode „Byki”
- Setki gier i rozgrywki do rana. Leszno opanują planszówki
- Makabryczne odkrycie w Starym Dębcu. W rowie znaleziono ciało mężczyzny
- Kradzież alkoholi w markecie. 21-latek z Leszna zatrzymany
- Jest wykonawca i kwota przebudowy MOK w Lesznie!






