środa 24 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC
środa 24 lipca 2024
Fot. Fryderyki.pl
Fot. Fryderyki.pl

Fryderyki 2024: Gdzie oglądać?

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Śląsk ponownie stanie się epicentrum polskiej muzyki, gdyż w PreZero Arena Gliwice odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Jubileuszowa Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2024. Ceremonia, podczas której wręczone zostaną najważniejsze nagrody muzyczne w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej, obiecuje być niezwykłym widowiskiem. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na stronie głównej Onet.pl, w Playerze oraz na wielu platformach mediów społecznościowych.

Gala nie tylko obfitować będzie w uroczyste wręczanie nagród, lecz także w świetne występy najbardziej znaczących solistów i zespołów sceny muzycznej. Wśród artystów, którzy uświetnią tę wyjątkową noc, znajdują się takie gwiazdy jak Vita Bambina, Daria Zawiałow, L.U.C., Magaret, Mery Spolsky i Ralph Kaminski, oraz grupy Kwiat Jabłoni i legendarne KSU.

Niezapomniane chwile muzyki i emocji czekają na wszystkich obecnych. Gala będzie okazją do spotkania z największymi talentami polskiej sceny muzycznej, od weteranów po nowe twarze, od jazzu po muzykę rozrywkową. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są jeszcze dostępne, co daje szansę każdemu na uczestnictwo w tym muzycznym święcie.

Plejada gwiazd na scenie

Wśród najbardziej wyczekiwanych momentów wieczoru jest występ Dody i Smolastego, nominowanej Darii Zawiałow oraz zespołu Kwiat Jabłoni. Nie zabraknie również Vito Bambino, który ma na swoim koncie aż osiem nominacji, oraz Ralph Kaminski i Mery Spolsky. Szczególną uwagę przyciągnie także występ duetu Kasi Lins z WalusiemKraksąKryzysem oraz Kaśki Sochackiej, obecnej w świecie muzycznym od dwóch lat.

Warto również podkreślić udział takich artystów jak Dawid Tyszkowski, Natalia Przybysz, Oscar Cyms czy Kathia i Paulina Przybysz. Publiczność będzie miała okazję delektować się muzyką L.U.C.-a, Margaret, a także legendarnego zespołu punkrockowego KSU.

Ceremonia rozpocznie się o godzinie 17:45, a transmisja będzie dostępna na stronie głównej Onetu, w Playerze oraz na wielu platformach społecznościowych. Natomiast od godziny 20:00 zapraszamy do telewizorów, gdzie galę będzie można obejrzeć na antenie TVN. To wydarzenie, które skupia w sobie bogactwo talentów i gatunków muzycznych, zapowiada być jednym z najważniejszych wydarzeń roku dla wszystkich miłośników muzyki w Polsce.

Zobacz też

Obserwuj nas na:

Add New Playlist