sobota, 20 kwietnia, 2024
11 °c
Leszno
9 ° czw.
12 ° pt.

PIES FILA

Urodzona około 2011 roku

W schronisku od marca 2021 roku przebywa urocza suczka o imieniu Fila. 

Przez pewien czas błąkała się na terenie gminy Krzemieniewo, zanim trafiła do schroniska.

Jak większość terierków, Fila ma żywiołowe usposobienie, jest odważna i czujna. Uwielbia kopać głębokie jamy i ścigać się za interesującymi tropami. Mimo swojego dojrzałego wieku, nadal jest energiczna i pełna ciekawości świata. Podczas spacerów pilnie „zbiera” wszystkie zapachy.

Co najważniejsze, Fila jest bardzo przyjacielsko nastawiona do wszystkich osób, zarówno tych znanych jak i obcych. Zawsze przywita cię z radością, gotowa na nowe towarzystwo i wiele pieszczot. Jednak czy wykopie dziurę w twoim ogrodzie? Trudno przewidzieć. Jak na razie, będąc na wybiegu w schronisku, nie dała się ponieść kopaniu. Im więcej czasu i uwagi jej poświęcimy, a także odpowiednio zorganizujemy jej czas, kiedy nie jesteśmy w pobliżu, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że tak się stanie.

Fila jest z nami od niedawna, ale przez te 10 lat nabyła pewne doświadczenia i pewnie z kimś je dzieliła. Smutne jest to, że psiak, który kiedyś miał swój własny dom i opiekuna na starość “ląduje” w schronisku.  Wierzymy jednak, że ktoś pokocha tę cudowną suczkę i da jej ciepły kąt na jesień jej życia.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie

Telefon: 531 249 797

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist