piątek, 19 kwietnia, 2024
11 °c
Leszno
9 ° czw.
12 ° pt.

PIES CZARLI

Urodzony około 2020 roku

Czarli – mieszczański pies pełen energii.

Czarli, choć mogłyby zmylić jego “arystokratyczne” rysy, to nie jest łatwy w obsłudze pies. Jest jak mieszanka wybuchowa i wulkan energii. Jeśli preferujesz spokojny wieczór na kanapie, to na pewno nie będzie odpowiednim towarzyszem dla Ciebie, i vice versa.

Czarli to młody, bardzo energiczny pies. Ma wiele cech charakterystycznych dla rasy border collie, ale jest znacznie większy. Uwielbia być w ruchu – po kilku godzinach szaleństwa na wybiegu nadal ma siłę i wolałby w ogóle nie wracać do swojego legowiska.

Jest też bardzo rozbrykany i nieokrzesany. Przyszły właściciel powinien poświęcić czas na naukę komend i posłuszeństwa. Z radością i ekscytacją skacze na ludzi, szarpie smycz, może czasem podszczypywać i podgryzać. To wymaga systematycznej pracy z właścicielem.

Czarli świetnie odnajdzie się w domu z dużym ogrodem lub podwórkiem, ale potrzebuje także codziennych spacerów, podczas których będzie mógł węszyć i eksplorować. Jest idealnym towarzyszem dla aktywnych osób – mógłby towarzyszyć w bieganiu lub podczas jazdy na rowerze… ale zwykłym, długim spacerem Czarli na pewno nie pogardzi.

Osoba, która adoptuje tego pięknego psa, musi konsekwentnie z nim pracować, lecz również znaleźć czas na codzienną zabawę i aktywność. Czarli nie znosi nudy i siedzenia w jednym miejscu – to prawdziwy psi żywioł. 

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie

Telefon: 531 249 797

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist