środa 24 lipca 2024
Tryb pracy DZIEŃ/NOC

Cerber i Zeus

Szacowany czas czytania tekstu: 2 min

Urodzeni około 2017 roku.

Zeus i Cerber to dwa wspaniałe psy, które przeżyły koszmar, ale w końcu udało im się uwolnić i teraz szukają nowego domu.

Siedziały zamknięte w swoim prowizorycznym „kojcu”, który nie pozwalał im na swobodne poruszanie się. Nie mieli dostępu do świata zewnętrznego ani do normalnego życia, na jakie zasługują.

Nie wiemy, czy były zamknięte od czasów szczenięcych, ale ich życie było krótkie i pełne cierpienia. Mimo to, są wspaniałymi, przyjacielskimi i mądrymi psami. Ich początki były trudne – nie wiedziały, jak chodzić na smyczy i były nieśmiałe, ale zawsze miały łagodne serca.

Szybko zrozumiały, jak dobrze funkcjonować w świecie i dzięki temu mogą wyjść z kojca i być blisko człowieka. Zobaczyły, jak fantastyczne jest swobodne bieganie na wybiegu czy długie spacery w lesie. Zeus i Cerber są grzecznymi psiakami i uwielbiają być w towarzystwie ludzi.

Teraz potrzebują obok siebie człowieka, który zadba o ich podstawowe potrzeby, zaopiekuje się nimi i obdarzy ich miłością oraz szacunkiem. Mogą być adoptowane osobno, ale z pewnością byłoby dla nich lepiej być razem. Czy ktoś chciałby dać im drugą szansę na szczęśliwe życie?

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie

Telefon: 531 249 797

Add New Playlist