piątek, 24 maja, 2024
11 °c
Leszno
9 ° czw.
12 ° pt.

PIES BRUNO

Urodzony około 2014 roku

Bruno, choć nie doświadczył zbyt wielu radosnych chwil w swoim życiu, emanuje potężnymi gabarytami, które mogą początkowo przestraszyć. Jednak za tą odważną powierzchnią kryje się grzeczny i serdeczny pies, gotowy na przygarnięcie miłości i troski.

Gdy Bruno trafił do schroniska, jego życie zmieniło się diametralnie. Był zdezorientowany i przestraszony, co objawiało się groźnymi reakcjami na zbliżających się ludzi. Ale nie minęło wiele czasu, gdyż serce Bruna zaczęło się rozgrzewać pod wpływem opieki i czułości personelu schroniska. Wkrótce odkryto, że jest wielkim pieszczochem, uwielbiającym głaskanie i okazywanie czułości.

W wieku Bruna wiele psów powoli wyhamowuje swoją energię, ale nie ten bohater. Energia w nim jest porównywalna z młodszymi “kolegami ze schroniska”. Jego skoczność i werwa powodują, że wymaga odpowiednio wysokiego ogrodzenia w swoim przyszłym domu, jeśli miałby cieszyć się swobodą na podwórku.

Chociaż może być nieufny w stosunku do obcych w pierwszych chwilach, jest to tylko chwilowe zahamowanie. Wystarczy kilka spotkań, aby Bruno zaakceptował nowego opiekuna i otworzył swoje serce na nowe relacje.

W schronisku szybko stał się ulubieńcem pracowników, co mówi wiele o jego wyjątkowym charakterze. Zasługuje na kochający dom, w którym będzie doceniony za swoje unikalne cechy i potrzebę miłości.

Chociaż Bruno jest wyjątkowym psem, w związku z jego potężnymi gabarytami i energią, nie zalecamy go jako towarzysza dla rodzin z dziećmi. Wymaga domu z dorosłymi osobami, które zapewnią mu dużo przestrzeni do biegania i aktywności fizycznej, a regularne spacery będą obowiązkiem, który dostarczy mu radości i satysfakcji.

Bruno to prawdziwy bohater, który zasługuje na drugą szansę. Jego niezniszczalny duch jest gotów na nowe przygody i miłość, a dom pełen miłości jest tym, czego potrzebuje najbardziej. Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie przygarnięcia tego wspaniałego psa, przekażemy Ci wyjątkowego przyjaciela na całe życie – wypełnionego miłością, lojalnością i przywiązaniem.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist