spektakl
Fot. Archiwum

“A gdzie prezenty?”. Świąteczny spektakl w Teatrze Miejskim

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Na deskach Teatru Miejskiego w Lesznie w minioną niedzielę premierę miał świąteczny spektakl. “…A gdzie prezenty?! Kufer Świętego Mikołaja 2” to opowieść o dwóch elfach – Elbie i Alfie, które poszukują zagubiony worka “Gwiazdora”

Bohaterom towarzyszy zamieszanie przed świętami, z którym mierzą się do końca ich przygody. Pracowite istoty zajmują się poszukiwaniem zagubionego worka, bez którego Święty Mikołaj nie jest w stanie dostarczyć wszystkich prezentów dla grzecznych dzieci.

W niedzielę, 3 grudnia odbyła się premiera spektaklu opowiadającego o przygodach wesołych elfów w reżyserii Michała Wnuka, autorstwie Tomasza Olczaka oraz w oprawie muzycznej Mirosława Kuby Kaczmarka. Na deskach teatru można było zobaczyć Martę Marciszak-Kaźmierską, Michała Wnuka, Marka Prałata, a także Agnieszkę Gołaszewską.

Publiczność, głównie rodziny z dziećmi, wypełniły salę po brzegi. Mamy jednak dobre wieści dla osób, które przegapiły premierę. Świąteczny spektakl z repertuaru Teatru Miejskiego w Lesznie obejrzeć będzie można do 17 grudnia.

TVML NA YOUTUBE – SUBSKRYBUJ

Add New Playlist