wtorek 22 października 2024

Wysokie zwycięstwo w Trapezie (zdjęcia)

Szacowany czas czytania tekstu: 1 min

Futsaliści z Leszna pokazali, że Hala Trapez jest nie do zdobycia dla rywali! Tym razem podopieczni Tomasza Trznadla wygrali z Dreman Opole Komprachcice 7:2.

Początek spotkania z obu stron był zachowawczy. Drużyny szukały akcji szybkimi podaniami oraz dryblingiem. Jako pierwszy okazję bramkową wykorzystał Rajmund Siecla, który w 7. minucie pokonał bramkarza przeciwników. Rezultat pozostał niezmienny do końca pierwszej części gry.

Druga połowa okazała się szczęśliwa dla Leszczynian, to właśnie podczas tych dwudziestu minut, podopieczni Tomasza Trznadla uzyskali sześć bramek! Kanonadę trafień rozpoczął Malyshko, a następnie bramkarza rywali pokonał jeszcze: Betowski, Skrzypek oraz Ros. Dodatkowo zespół gości uzyskał dwa honorowe trafienia autorstwa Felipe oraz Kosowskiego.

Niestety, podczas spotkania Kacper Konopacki otrzymał czerwoną kartkę, jednak nie spowoduje ona jego absencji w najbliższym meczu z Bielsko Białą. Dzięki tej wygranej, GI Malepszy Arth Soft Leszno znajduje się na czwartej pozycji w klasyfikacji Fogo Futsal Ekstraklasy.